Opolska Karta Rodziny i Seniora

Gmina Dobrzeń Wielki jest jednym z partnerów samorządu województwa opolskiego w programie regionalnym Opolskiej Karty Rodziny i Seniora.

Zgodnie z zapisami Regulaminu, z karty będą mogły korzystać rodziny z co najmniej dwójką dzieci oraz seniorzy powyżej 65 roku życia. Karta uprawnia mieszkańców województwa oraz gmin biorących udział w programie do zniżek i ulg oferowanych przez wybrane instytucje regionalne i gminne, a także przez partnerów czyli podmioty prywatne, które zadeklarowały wolę współpracy. Zachęcamy podmioty prywatne z terenu gminy Dobrzeń Wielki do włączenia się w inicjatywę oraz składania swoich ofert w zakresie proponowania ulg, zniżek oraz rabatów.
 
Wniosek o wydanie karty można pobrać i złożyć w Urzędzie Gminy Dobrzeń Wielki, pok. Nr 111 ( Inspektor – Krystyna Śmiarowska, tel. 77 4695 524 w. 105 ), w gmachu Urzędu Marszałkowskiego (punkt obsługi klienta - parter, ul. Piastowska 14) lub wnioski można pobrać ze strony www.bip.dobrzenwielki.plwww.ssd.opolskie.pl.
 
Warunkiem otrzymania Karty jest zamieszkanie osób ubiegających się o Kartę na terenie województwa opolskiego. Szczegółowe informacje o Karcie dostępne w poniżej załączonych dokumentach oraz na stronie http://ssd.opolskie.pl/page/114,opolska-karta-rodzinyseniora.html

                                                                              Zastępca Wójta Gminy
                                                                                    Irena Weber


Pliki do pobrania:
PDFUchwała nr XXXVII.360.2014.pdf
PDFRegulamin Opolskiej Karty Rodziny i Seniora.pdf
PDFwniosek.pdf
PDFdeklaracja dla przedsiębiorców i instytucji kultury.pdf
PDFwzór Karty.pdf

 

 

 

Gwiazdka Polecamy

aglomeracja.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki.