Po meczu wybory

W sobotę 6 września br. świerklański GROM podejmował u siebie piłkarzy Tempa Opole. Z miastowymi, powszechnie postrzeganymi jako trudny przeciwnik, długo prowadzili wyrównaną grę. W drugiej połowie jednak podyktowany karny zmienił sytuację. Później GROM-owcy zainkasowali jeszcze jednego gola. Zdążyli się jednak szybko odgryźć, a wyrównanie zdawało się być kwestią czasu, którego jednak zabrakło. Zostało 1 : 2 dla gości.

Po krótkiej przerwie zawodnicy i pozostali członkowie klubu (niespełna 40 osób) zasiedli do wyborów. Zebranie otworzył prezes Bernard Kałuża, po czym złożył relację z działalności klubu w ostatnich dwóch latach. Absolutorium i wybory nowych władz. Zarząd otrzymał absolutorium i przystąpiono do wyboru nowych władz klubu. W zarządzie znaleźli się: Bernard Kałuża – prezes, Ireneusz Kodura – zastępca, Jan Chmiel – skarbnik, Kamil Kondracki – sekretarz, Sebastian Wolik – członek. Do komisji rewizyjnej weszli: Rudolf Rippel, Tomasz Komor i Szymon Wicher.