"Ojciec, prezes, pracodawca. Opolskie firmy rodzinne – poznajmy się”

W imieniu Stowarzyszenia „Inicjatywa Firm Rodzinnych”, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki ma zaszczyt zaprosić Państwa na regionalne spotkanie firm rodzinnych pod hasłem: ,, Ojciec, prezes, pracodawca. Opolskie firmy rodzinne – poznajmy się”, które odbędzie się 23.10.2015 r. w Sali Restauracyjnej DomExpo w Opolu, przy ul. Kępskiej 8.  Szczegóły znajdą Państwo w załączonym programie.

Wraz z głównymi inicjatorami spotkania chcielibyśmy w trakcie tego spotkania przybliżyć Państwu samą ideę zrzeszenia, najważniejsze działania podejmowane w ramach inicjatywy, jak również zapoznać Państwa z potencjałem firm rodzinnych, ulokowanych na Opolszczyźnie, w czym również Państwo – poprzez osobiste uczestnictwo w spotkaniu – mogą nam wydatnie pomóc.

Ponadto pragniemy poinformować, że Spotkanie będzie Preludium do VIII Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych „u – Rodziny”, który odbędzie się w Opolu w dniach 27 – 28 listopada 2015 r., na który już teraz bardzo serdecznie Państwa zapraszamy i prosimy o rezerwację także tej daty w Państwa kalendarzu. Krótką informację na temat zjazdu znajdą Państwo w załączeniu, natomiast jego szczegółowy program zostanie zaprezentowany na spotkaniu w dn. 23.10.2015 r.

O potwierdzenie przybycia prosimy na adres: lub pod nr tel. 77 403 36 46, najpóźniej do dn. 16.10.2015 r.

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy i w razie pytań zachęcamy do kontaktu.

 

Z wyrazami szacunku

Sabina Namyślik

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki

 

DOCProgram spotkania firm rodzinnych 23 10 - ver 7 10 .doc

PDFZjazd Firm Rodzinnych - informacja - 23 10 2015r (003).pdf
 

Gwiazdka Polecamy

aglomeracja.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki.