Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021! Spisz się przez internet na spis.gov.pl.

Opolszczyzna Aktywna Społecznie

Szanowni Państwo, Organizacja Pozarządowe Województwa Opolskiego,

                w dniu 7 grudnia 2017 roku w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego przy współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Opolu, Klubem Jeździeckim „Lewada” oraz Opolskim Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowym organizuje Galę „Opolszczyzna Aktywna Społecznie”.

                Organizowana Gala to wyjątkowe i pierwsze takie na Opolszczyźnie wydarzenie, podczas którego w jednym miejscu, jednego wieczoru zostaną wręczone nagrody dla najlepszych Wolontariuszy nagrodzonych w Konkursie Barwy Wolontariatu 2017, najlepszych Społeczników wyłonionych w Konkursie Społecznik Roku 2016 oraz najlepszej Organizacji Pozarządowej uhonorowanej nagrodą Opolskiej Niezapominajki 2016 . Dzięki takiemu przedsięwzięciu mamy okazję pokazać postawy społeczne ludzi, którzy na co dzień są niewidoczni, a zasługują na wyróżnienia i pochwały za swoją charytatywną i społeczną pracę na rzecz innych osób i środowiska.

                Do udziału w Gali zostało zaproszonych ok. 550 osób. Zaproszeni goście to przedstawiciele lokalnych władz oraz reprezentanci biznesu naszego województwa. Organizowana Gala będzie wspaniałą okazją do integracji środowiska non-profit z przedstawicielami środowisk biznesowych.

                W imieniu Pana Andrzeja Buły, Marszałka Województwa Opolskiego, serdecznie zapraszam do udziały w Gali "Opolszczyzna Aktywna Społecznie"

plakat Gala 07.12.2017 r.jpeg

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki