OFERTA PRACY

Prowod.pngOFERTA PRACY

Firma Prowod Sp. z o.o. poszukuje kandydata/tki na stanowisku:

Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

Główne zadania / obowiązki na stanowisku:

  • dekretowanie i księgowanie faktur zakupu zgodnie z przepisami prawa bilansowego
    i podatkowego,
  • weryfikacja dokumentów księgowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • uzgadniania rejestrów VAT,
  • częściowa sprawozdawczość GUS,
  • rozliczanie zaliczek pracowniczych,
  • przygotowywanie raportów/zestawień zgodnie z potrzebami Spółki,
  • wsparcie Głównej Księgowej,
  • uzgadnianie sald kont rozrachunkowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie ekonomiczne,
  • min. 3 – letnie doświadczenie samodzielnej pracy w dziale księgowości,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy, dokładność i odpowiedzialność,
  • bieżąca znajomość przepisów z zakresu podatków i ustawy o rachunkowości.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat,
  • możliwość udziału w szkoleniach,
  • pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV na adres: lub dostarczenie na adres:45-920 Opole (byłe Czarnowąsy),
ul. Janiny Kłopockiej 3

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna w procesie rekrutacji:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - dalej RODO (Dz. U. UE. L.z 2016 r. Nr 119, str. 1) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROWOD Sp. z o.o. z siedzibą w Kup (46-082) przy ul. Rynek 4,  tel.: 77 469 11 81 e-mail:sekretariat@prowod.pl.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust.2 lit. a) RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody.
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko. W przypadku, gdy została przez Panią/Pana wyrażona zgoda na wykorzystanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji, dane będą wykorzystywane dla tych celów nie dłużej niż 3 miesiące. Po tym okresie zostaną usunięte i nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
  4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej na adres administratora danych wskazany w ust. 1.
  5. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.
  6. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu.

W dokumentach rekrutacyjnych (CV ) prosimy o dopisanie klauzuli zgody nr 1 lub 1 i 2.

  1. Na podstawie art. 7 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Prowod Sp. z o.o. moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko     Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a - RODO.
  2. Ponadto, udzielam zgody Prowod Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego.

(data i podpis kandydata do pracy)

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Wyszukaj w serwisie