Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021! Spisz się przez internet na spis.gov.pl.

Szanowni nauczyciele, Dyrektorzy i Pracownicy szkół i przedszkoli oraz Rodzice

Z okazji rozpoczynającego się dzisiaj nowego roku szkolnego 2020/2021 życzymy Państwu, aby był to rok udany i pełen sukcesów. Jesteśmy wszyscy świadomi tego, że powrót do szkoły w dobie COVID-19 jest obarczony wytycznymi GIS, procedurami, których przestrzeganie jest podstawowym obowiązkiem każdego obywatel naszego kraju. Niemniej jednak zawsze 1-go  września wszystkim towarzyszą wielkie oczekiwania i nadzieje. Zrealizujcie swoje pragnienia, ambitne plany i przedsięwzięcia edukacyjne. Niech wasza wytrwałość, cierpliwość w jakże trudnej pracy pedagogicznej zaowocuje  wspaniałymi wynikami nauczania i satysfakcją z bardzo dobrze wykonanej pracy.

Rodzicom życzę, by nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci. Niech każda szkoła i placówka będzie dla Państwa miejscem otwartym i przyjaznym. Życzę dobrej współpracy z nauczycielami, wychowawcami i opiekunami.

 

Wójt Gminy Dobrzeń Wielki

mgr Piotr Szlapa

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki