INFORMACJA Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrzeniu Wielkim z dnia 21 października 2020r.

Z dniem 26 października 2020r. ogranicza się wizyty w Ośrodku zachowując kontakt telefoniczny: 77 4032550; 77 4696517; w godzinach pracy Ośrodka.

Zaleca się składanie dokumentów przez epuap, drogą elektroniczną, przez pocztę e mail: ; .

Korespondencję należy pozostawić w skrzynce pocztowej dostępnej 24 h/ dobę. Skrzynka wisi na płocie przy wejściu do budynku od ulicy Reymonta.

Wszelkie świadczenia przyznane na podstawie prawomocnej decyzji administracyjnej realizowane będą w wyznaczonym terminie.

Wizyty wymagające osobistego kontaktu będą odbywały się po wcześniejszym umówieniu się na termin przez telefon. Rezerwacja wizyty pod wskazanymi wyżej numerami telefonów, w godzinach pracy Ośrodka. Niestawienie się na wizytę o ustalonej godzinie spowoduje anulowanie wizyty, konieczność ponownej, telefonicznej rejestracji nowej wizyty.

Obsługa klienta dotycząca pilnych spraw odbywać się będzie z zachowaniem wymogów sanitarnych oraz z zapewnieniem bezpieczeństwa klientów i pracowników. W związku z tym prosimy, aby do Ośrodka przychodziły tylko osoby załatwiające swoje sprawy bez osób towarzyszących. Klient po wejściu do budynku, a przed załatwieniem sprawy, zobowiązany jest zdezynfekować dłonie lub założyć rękawiczki, musi mieć zasłonięte usta i nos z zachowaniem 1,5 m dystansu.

Procedura Niebieskiej Karty prowadzona będzie z ograniczonym kontaktem osobistym poprzez rozmowę telefoniczną. Infolinia dla ofiar przemocy 800 120 002, email: biuro@niebieskaliniainfo.

Europejski numer alarmowy 112;

116 123 Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych;

116 111 Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży.

                                                                                 Kierownik Ośrodka

                                                                                     mgr Barbara Lis

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki