Trwa przełączanie serwisu, przepraszamy za napotkane utrudnienia.

Bezpieczny wypoczynek – LATO 2012 - telefony kontaktowe

Kuratorium Oświaty w Opolu informuje, że od 29 czerwca 2012 roku zostanie uruchomiony 24 godzinny telefon 077/4 524 575 pod który można zgłaszać skargi, uwagi i zapytania w sprawie organizacji i funkcjonowania kolonii i obozów. W godzinach 15.30 - 7.30 można pozostawić nagraną wiadomość pozostawiając numer telefonu kontaktowego.

Ponadto można dzwonić w ciągu całej doby pod numer 0800 163 136 do Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody Opolskiego oraz pod alarmowy numer telefonu 604 958 325 Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Opolu.

Na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Opolu www.kuratorium.opole.pl. znajduje się wykaz wszystkich organizatorów wypoczynku, którzy zgłosili organizację wypoczynku w województwie opolskim, poza granicami Polski, na terenie innych województw lub w miejscu zamieszkania.

Konsultacje i porady w zakresie organizacji i funkcjonowania wypoczynku będą udzielane pod telefonem 077/4524573 lub pod telefonem 691 933 131.

                                                                                          
                                                                                           Zastępca Wójta Gminy
                                                                                                     Irena Weber

 

Gwiazdka Polecamy

aglomeracja.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki.