Ostatnia rekrutacja pracowników przedsiębiorstw do projektu "Nauka i biznes to dobre połączenie!”

Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza pracowników przedsiębiorstw z Opolszczyzny do udziału w stażach w jednostkach naukowych. Staże dają szansę na wzajemne poznanie się tych dwóch środowisk oraz nawiązanie współpracy. Projekt realizowany jest w ramach działania 8.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Dla pracowników przedsiębiorstw

• Pracujesz w firmie z terenu Opolszczyzny?

• Poszukujesz innowacyjnych rozwiązań możliwych do wdrożenia w twojej firmie?

• Chcesz połączyć doświadczenie biznesowe z wiedzą akademicką?

• Chcesz odbyć płatny staż w jednostce naukowej?

Dla właścicieli firm

• Prowadzisz na terenie Opolszczyzny mikro, małą lub średnią firmę?

• Zależy Ci na dynamicznym rozwoju twojego przedsiębiorstwa?

• Chcesz wzmocnić konkurencyjność firmy i zostać liderem w swojej branży?

Udział w projekcie to szansa dla pracowników przedsiębiorstw, którzy chcieliby odbyć płatny staż w jednostce naukowej i otrzymać stypendium stażowe (3000 zł). Takie rozwiązanie pozwoli osobom z ogromnym doświadczeniem biznesowym na nawiązanie współpracy ze środowiskiem akademickim. Zadaniem stażysty jest stworzenie opracowania dotyczącego rozwiązań innowacyjnych pochodzących ze świata nauki możliwych do wdrożenia w zatrudniającej go firmie. Staż w jednostce naukowej trwa 1 miesiąc (100h). Koszt stażu jest w całości finansowany ze środków Unii Europejskiej.

Dokumenty zgłoszeniowe oraz pełne informacje nt. projektu znajdują się na stronie www.naukaibiznes.paip.pl Wypełnione dokumenty należy składać w biurze projektu w Opolu przy ul. Ozimskiej 48 lok. 17 w godz. 9-15. Rekrutacja na ostatni cykl staży trwa od 8.05.2013 do 16.05.2013.

 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki