Ogłoszenie dotyczące opłat za przedszkole

                W związku z wejściem z dniem 01.09.2013r w życie przepisów ustawy z dnia 13 czerwca 2013r o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw (Dz.U z 2013r poz. 827) informujemy, ze począwszy od 1 września 2013 r zmienia się wysokość opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu w czasie przekraczającym czas bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki. Bezpłatne zajęcia związane z realizacją podstawy programowej odbywają się w przedszkolach każdego dnia, w wymiarze 5 godzin, natomiast opłata za każdą kolejną godzinę pobytu dziecka w przedszkolu wynosi 1 zł.           

                 Dodatkowo, na  podstawie  art. 67a ust.3  i art. 3 ust. 1  ustawy o  systemie  oświaty pobierana jest opłata za wyżywienie w następujących kwotach: 
śniadanie -  1,50 zł, obiad - 2,50 zł i podwieczorek  -  1,00 zł.

                                                                                               Zastępca Wójta Gminy

                                                                                                       Irena Weber

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki