Ogłoszenie

OGŁOSZENIE
Wójta Gminy Dobrzeń Wielki
z dnia 3 kwietnia 2014r.

Wójt Gminy Dobrzeń Wielki informuje, że 2 maja 2014r. Urząd Gminy w Dobrzeniu Wielkim będzie zamknięty. Dzień ten został wyznaczony jako wolny od pracy za święto Konstytucji 3 Maja, przypadające w sobotę (zgodnie z art. 130 § 1 i § 2 Kodeksu pracy).

W dniu 2 maja 2014r. w godzinach od 7.30 do 15.30 przyjmowane będą w Urzędzie Gminy zgłoszenia kandydatów do obwodowych komisji wyborczych, których dokonywać mogą pełnomocnicy komitetów wyborczych lub osoby przez nich upoważnione. Zgłoszenia przyjmować będzie na miejscu Sekretarz Gminy.

Wyznaczony został również w tym dniu dyżur telefoniczny Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. W sytuacjach nagłych (zgon osoby) można dzwonić pod nr telefonu 606 958 967.

                                                                       Wójt
                                                         
   Henryk Wróbel

 

 

 

 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki