• Dzisiaj jest:
    niedziela, 14 lipca 2024
  • Temperatura w Gminie Dobrzeń Wielki:
    18 °C

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Gmina Dobrzeń Wielki jest jednym z partnerów samorządu województwa opolskiego w programie regionalnym Opolskiej Karty Rodziny i Seniora.

Zgodnie z zapisami Regulaminu, z karty będą mogły korzystać rodziny z co najmniej dwójką dzieci oraz seniorzy powyżej 65 roku życia. Karta uprawnia mieszkańców województwa oraz gmin biorących udział w programie do zniżek i ulg oferowanych przez wybrane instytucje regionalne i gminne, a także przez partnerów czyli podmioty prywatne, które zadeklarowały wolę współpracy. Zachęcamy podmioty prywatne z terenu gminy Dobrzeń Wielki do włączenia się w inicjatywę oraz składania swoich ofert w zakresie proponowania ulg, zniżek oraz rabatów.
 
Wniosek o wydanie karty można pobrać i złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy Dobrzeń Wielki, w gmachu Urzędu Marszałkowskiego (punkt obsługi klienta - parter, ul. Piastowska 14) lub wnioski można pobrać ze strony www.bip.dobrzenwielki.plwww.ssd.opolskie.pl.
 
Warunkiem otrzymania Karty jest zamieszkanie osób ubiegających się o Kartę na terenie województwa opolskiego. Szczegółowe informacje o Karcie dostępne w poniżej załączonych dokumentach oraz na stronie http://ssd.opolskie.pl/page/114,opolska-karta-rodzinyseniora.html

                                                                            


Pliki do pobrania:
PDFUchwała nr XXXVII.360.2014.pdf (39,97KB)
PDFRegulamin Opolskiej Karty Rodziny i Seniora.pdf (477,13KB)
PDFZał.-2-Wzór-wniosku.pdf (509,05KB)
PDFdeklaracja dla przedsiębiorców i instytucji kultury.pdf (477,94KB)
PDFwzór Karty.pdf (203,06KB)

 

 

 

 

 

Data publikacji: 07-05-2014 11:01 Opublikował(a): Izabela Kołodziej
Data modyfikacji: 15-09-2021 10:21 Modyfikował(a): Dominika Jonek