Opolska Karta Rodziny i Seniora

Gmina Dobrzeń Wielki jest jednym z partnerów samorządu województwa opolskiego w programie regionalnym Opolskiej Karty Rodziny i Seniora.

Zgodnie z zapisami Regulaminu, z karty będą mogły korzystać rodziny z co najmniej dwójką dzieci oraz seniorzy powyżej 65 roku życia. Karta uprawnia mieszkańców województwa oraz gmin biorących udział w programie do zniżek i ulg oferowanych przez wybrane instytucje regionalne i gminne, a także przez partnerów czyli podmioty prywatne, które zadeklarowały wolę współpracy. Zachęcamy podmioty prywatne z terenu gminy Dobrzeń Wielki do włączenia się w inicjatywę oraz składania swoich ofert w zakresie proponowania ulg, zniżek oraz rabatów.
 
Wniosek o wydanie karty można pobrać i złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy Dobrzeń Wielki, w gmachu Urzędu Marszałkowskiego (punkt obsługi klienta - parter, ul. Piastowska 14) lub wnioski można pobrać ze strony www.bip.dobrzenwielki.plwww.ssd.opolskie.pl.
 
Warunkiem otrzymania Karty jest zamieszkanie osób ubiegających się o Kartę na terenie województwa opolskiego. Szczegółowe informacje o Karcie dostępne w poniżej załączonych dokumentach oraz na stronie http://ssd.opolskie.pl/page/114,opolska-karta-rodzinyseniora.html

                                                                            


Pliki do pobrania:
PDFUchwała nr XXXVII.360.2014.pdf (39,97KB)
PDFRegulamin Opolskiej Karty Rodziny i Seniora.pdf (477,13KB)
PDFZał.-2-Wzór-wniosku.pdf (509,05KB)
PDFdeklaracja dla przedsiębiorców i instytucji kultury.pdf (477,94KB)
PDFwzór Karty.pdf (203,06KB)

 

 

 

 

 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki