REKRUTACJĘ DO PROJEKTU "POWRÓT DO ZATRUDNIENIA"!

Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu

WZNAWIA REKRUTACJĘ DO PROJEKTU "POWRÓT DO ZATRUDNIENIA"!

Szanowni Państwo,   

zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych w ramach Projektu "Powrót do zatrudnienia" na szkolenie w zawodzie opiekuna dziennego dzieci do lat 3.      

Jednocześnie informujemy, że w zakładce Dokumenty do pobrania dostępny jest Regulamin rekrutacji do udziału w projekcie pn. Powrót do zatrudnienia wraz z załącznikami.        

Prosimy o zapoznanie się z ww. dokumentami oraz o przesłanie wypełnionych dokumentów, tj. Formularza rekrutacyjnego (Załącznik Nr 1) wraz z Oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (Załącznikami Nr 2) oraz Oświadczeniem o pozostawaniu bez zatrudnienia (Załącznik Nr 3) na adres:

Biuro Projektu pn. Powrót do zatrudnienia
ul. Oleska 127   
45-231 Opole

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki