O G Ł O S Z E N I E

Informuję, że Wojewoda Opolski działając na podstawie § 10 ust. 4 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 07 stycznia 2013 r. w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich właściwości oraz wystąpieniu organów w tych sprawach (Dz. U. z 2013 r., poz. 96), zwrócił się z prośbą o uruchomienie syren w dniu 01 sierpnia 2014 r. o godzinie 17.00 we wszystkich miastach i gminach województwa opolskiego mające na celu upamiętnienie obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

W związku z powyższym dla podkreślenia szczególnego charakteru znaczenia obchodów rocznicowych Powstania Warszawskiego, w podanym terminie zostaną uruchomione na terenie gminy Dobrzeń Wielki syreny alarmowe (dźwięk syreny w okresie 1 minuty ciągły). Apeluję do mieszkańców gminy o minutę zadumy w czasie uruchomienia syren.

                                                                                       Wójt Gminy Dobrzeń Wielki
                                                                                                  Henryk Wróbel

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki