• Dzisiaj jest:
    niedziela, 26 maja 2024
  • Temperatura w Gminie Dobrzeń Wielki:
    19 °C

Ważna informacja dla nauczycieli i pracowników oświaty

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie opolskim we współpracy z Centrum Edukacji ATUT – Wielkopolska Jarosław Jastrzębski spółka jawna (CE ATUT) zaprasza na cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych dla nauczycieli i pracowników instytucji systemu oświaty zwolnionych, przewidzianych do zwolnienia lub zagrożonych zwolnieniem z pracy z przyczyn dotyczących zakładu pracy, w tym osoby będące w okresie wypowiedzenia lub zatrudnione na umowę o pracę na czas określony/na zastępstwo.

Na spotkaniach przedstawione zostaną informacje nt. projektu pn. „Kompetencje zawodowe szansą na dobrą pracę w województwie opolskim" realizowanego przez CE ATUT w ramach Poddziałania 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie  Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt skierowany jest do 200 nauczycieli oraz pracowników instytucji systemu oświaty z woj. opolskiego, którzy zostali zwolnieni, przewidziani do zwolnienia lub zagrożeni zwolnieniem z pracy z przyczyn dotyczących zakładu pracy po 31.12.2012 r.

Szczegółowe informacje o spotkaniach znajdują się m.in. pod adresami: http://rpo.opolskie.pl/rpo/index.php?id=9263; http://opolskie.pl/serwis/index.php?id=467&idd=7826.

Zapisy na spotkania odbywają się poprzez zamieszczone na ww. stronach formularze elektroniczne.

Data publikacji: 30-09-2014 11:50 Opublikował(a): Izabela Kołodziej
Data modyfikacji: 30-09-2014 11:50 Modyfikował(a): Izabela Kołodziej