Ważna informacja dla nauczycieli i pracowników oświaty

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie opolskim we współpracy z Centrum Edukacji ATUT – Wielkopolska Jarosław Jastrzębski spółka jawna (CE ATUT) zaprasza na cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych dla nauczycieli i pracowników instytucji systemu oświaty zwolnionych, przewidzianych do zwolnienia lub zagrożonych zwolnieniem z pracy z przyczyn dotyczących zakładu pracy, w tym osoby będące w okresie wypowiedzenia lub zatrudnione na umowę o pracę na czas określony/na zastępstwo.

Na spotkaniach przedstawione zostaną informacje nt. projektu pn. „Kompetencje zawodowe szansą na dobrą pracę w województwie opolskim" realizowanego przez CE ATUT w ramach Poddziałania 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie  Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt skierowany jest do 200 nauczycieli oraz pracowników instytucji systemu oświaty z woj. opolskiego, którzy zostali zwolnieni, przewidziani do zwolnienia lub zagrożeni zwolnieniem z pracy z przyczyn dotyczących zakładu pracy po 31.12.2012 r.

Szczegółowe informacje o spotkaniach znajdują się m.in. pod adresami: http://rpo.opolskie.pl/rpo/index.php?id=9263; http://opolskie.pl/serwis/index.php?id=467&idd=7826.

Zapisy na spotkania odbywają się poprzez zamieszczone na ww. stronach formularze elektroniczne.

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki