Wyróżnienie w konkursie „Pokolenie Plus”

W dniu 17.12.2014 r. w Górażdżach Wójt Gminy Dobrzeń Wielki wraz z animatorem osób starszych Panią Krystyną Gierok odebrali wyróżnienie w konkursie „Pokolenie Plus”. 
Pokolenie Plus, to projekt Fundacji Górażdże Aktywni w Regionie, była to 3-miesięczna akcja społeczna przy współpracy z nto. Celem projektu było stworzenie warunków do aktywizacji osób powyżej 60 roku życia na wybranych obszarach wiejskich województwa opolskiego jak również wzmocnienia ich kompetencji współuczestnictwa w życiu społecznym.
To internauci i czytelnicy zadecydowali o wynikach konkursu i uznali Gminę Dobrzeń Wielki za przyjazną seniorom. Gmina otrzymała nagrodę w wysokości 15000 zł, środki przeznaczone zostaną na dalsze działania na rzecz seniorów. W naszej gminie seniorzy regularnie jeżdżą na basen, mają zajęcia artystyczne i uczą się obsługi komputera.
 

DSC_0833.jpeg DSC_0832.jpeg DSC_0823.jpeg

Zdjęcie wykonane i udostępnione przez Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki