Konkurs

Konkurs na „Najlepsze praktyki w zakresie wspierania rodziców dzieci z niepełnosprawnościami”

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego oraz Fundacja IMAGO zapraszają do udziału w Konkursie o Nagrodę w kategorii: „Najlepsze praktyki w zakresie  wspierania rodziców dzieci z niepełnosprawnościami”

1. Konkurs ma na celu upowszechnianie i wyróżnianie praktyk likwidujących bariery, jakie stają na przeszkodzie pełnego uczestnictwa rodzin z dziećmi z niepełnosprawnościami w życiu społecznym i zawodowym i jest organizowany w ramach projektu „Równe szanse rodziców dzieci niepełnosprawnych w powrocie na rynek pracy”, realizowanego przez Organizatora w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nagroda przyznawana Laureatom Konkursu, to wyjątkowe wyróżnienie o charakterze honorowym, za tworzenie warunków wspierających rodziców wychowujących dzieci z niepełnosprawnościami. Wyróżnieni przedsiębiorcy, instytucje, samorządy i organizacje pozarządowe uzyskają prawo do posługiwania się tytułem Laureata oraz dyplom i statuetkę.

Nagroda w Konkursie jest podkreśleniem szczególnej wartości społecznej działań podejmowanych przez Laureatów. Spośród nominowanych do Nagrody, Rada Nagrody wybierze i nagrodzi Laureatów Konkursu. Wręczenie nagród będzie miało miejsce na uroczystej Gali.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?
Do udziału w konkursie zapraszamy:
• jednostki administracji publicznej
• przedsiębiorstwa
• organizacje pozarządowe

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO KONKURSU?
Aby przystąpić do konkursu o Nagrodę: „Najlepsze praktyki w zakresie  wspierania rodziców dzieci z niepełnosprawnościami”, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://www.bazadobrychpraktyk.org.pl/  do 31 stycznia 2015 roku.

ETAPY KONKURSU
1. Przyjmowanie zgłoszeń do 31 stycznia 2015 r.
2. Rozstrzygnięcie konkursu do 15 marca 2015 r.
3. Uroczyste ogłoszenie i wręczenie Nagród dla Laureatów Konkursu
Szczegółowe informacje, regulamin  oraz krótki przewodnik konkursowy znajduje się  na: www.pomocdlarodzicow.pl

 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki