Informacja o utrudnieniach w ruchu na drodze DW nr 454 w miejscowości Kup

W związku z rozpoczęciem od dnia 27.08.2015 r. (czwartek) przebudowy DW nr 454 w m. Kup Zarząd Dróg Wojewódzkich informuje:
W celu maksymalnego skrócenia czasu niezbędnych utrudnień, w pierwszej kolejności rozpoczynamy od prac wymagających największej ilości czasu i środków technicznych. Są to czynności niezbędne do tego, aby zminimalizować mieszkańcom dalsze utrudnienia.

W dniach 27.08.2015 – 29.08.2015  oraz 31.08.2015 – 04.09.2015 biorąc pod uwagę konieczność zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa mieszkańców NIE BĘDZIE ŻADNEJ MOŻLIWOŚCI PRZEJAZDU przez teren budowy.
Powyższe wynika z przystąpienia do robót rozbiórkowych dwóch obiektów mostowych. Wąski pas drogowy oraz zwarta zabudowa mieszkaniowa w tym rejonie, a także konieczność użycia ciężkiego sprzętu uniemożliwi przejazd.
W powyższym okresie zapewniamy mieszkańcom ciągi komunikacyjne dla ruchu pieszo-rowerowego.

Przepraszając za utrudnienia zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby od dnia 05.09.2015 (sobota) umożliwić mieszkańcom komunikację przez teren budowy samochodami osobowymi.

 

Żródło informacji:

Arkadiusz Branicki

Rzecznik Prasowy

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

Aglomeracja opolska

Informacja o jakości powietrza Wioś Opole

rodzina 500+

Stobrawski Zielony Szlak

gmina_fair_play.jpg-1.png

WKU

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki