"Ojciec, prezes, pracodawca. Opolskie firmy rodzinne – poznajmy się”

W imieniu Stowarzyszenia „Inicjatywa Firm Rodzinnych”, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki ma zaszczyt zaprosić Państwa na regionalne spotkanie firm rodzinnych pod hasłem: ,, Ojciec, prezes, pracodawca. Opolskie firmy rodzinne – poznajmy się”, które odbędzie się 23.10.2015 r. w Sali Restauracyjnej DomExpo w Opolu, przy ul. Kępskiej 8.  Szczegóły znajdą Państwo w załączonym programie.

Wraz z głównymi inicjatorami spotkania chcielibyśmy w trakcie tego spotkania przybliżyć Państwu samą ideę zrzeszenia, najważniejsze działania podejmowane w ramach inicjatywy, jak również zapoznać Państwa z potencjałem firm rodzinnych, ulokowanych na Opolszczyźnie, w czym również Państwo – poprzez osobiste uczestnictwo w spotkaniu – mogą nam wydatnie pomóc.

Ponadto pragniemy poinformować, że Spotkanie będzie Preludium do VIII Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych „u – Rodziny”, który odbędzie się w Opolu w dniach 27 – 28 listopada 2015 r., na który już teraz bardzo serdecznie Państwa zapraszamy i prosimy o rezerwację także tej daty w Państwa kalendarzu. Krótką informację na temat zjazdu znajdą Państwo w załączeniu, natomiast jego szczegółowy program zostanie zaprezentowany na spotkaniu w dn. 23.10.2015 r.

O potwierdzenie przybycia prosimy na adres: lub pod nr tel. 77 403 36 46, najpóźniej do dn. 16.10.2015 r.

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy i w razie pytań zachęcamy do kontaktu.

 

Z wyrazami szacunku

Sabina Namyślik

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki

 

DOCProgram spotkania firm rodzinnych 23 10 - ver 7 10 .doc (581,50KB)

PDFZjazd Firm Rodzinnych - informacja - 23 10 2015r (003).pdf (152,64KB)
 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki