• Dzisiaj jest:
    wtorek, 25 czerwca 2024
  • Temperatura w Gminie Dobrzeń Wielki:
    14 °C

X Otwartym Konkursie Piosenki

Młodzieżowa Rada Gminy Turawa oraz Gmina Turawa we współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Węgrach mają przyjemność zaprosić za Państwa pośrednictwem wszystkich chętnych  do udziału w jubileuszowym X Otwartym Konkursie Piosenki „Nas Łączy Muzyka”. Ideą konkursu jest nie tyle rywalizacja na scenie ile wspólna integracja okolicy z muzyką w tle. Impreza jest również okazją do zaprezentowania swojej pasji dla wszystkich, którzy kochają muzykę niezależnie od jej rodzaju i sposobu prezentacji.

         Konkurs odbędzie się tradycyjnie w sali budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrach k. Opola 19 grudnia 2015, początek o godzinie 17.00.

         Zapraszamy do występu w następujących kategoriach konkursowych: solista, zespół (duet, grupa) – szczegóły w regulaminie dostępnym (od 18 listopada) na stronie: www.turawa.pl, w zakładce Młodzieżowa Rada Gminy.

         Zapisy przyjmujemy do 12 grudnia 2015 drogą mailową, adres:  mrg.turawa@op.pl. Szczegóły pod numerem telefonu 783 197 416, a także na www.turawa.pl w zakładce Młodzieżowa Rada Gminy, temat „Nas Łączy Muzyka” 2015.

         Na uczestników czekają nagrody w poszczególnych kategoriach, swoją nagrodę przyznaje również zgromadzona publiczność. Tegoroczny konkurs będzie jego dziesiątą edycją. Z okazji jubileuszu podczas wieczoru wspólnie z Państwem chcemy świętować tą okrągłą rocznicę z okazji której planujemy małą niespodziankę. Każdy, kto odwiedzi konkurs może liczyć też na poczęstunek kawą i ciastem.

         Na wyjątkowy muzyczny wieczór zapraszamy całą okolicę! Świąteczna, atmosfera, sobotnie popołudnie i wieczór to dobry czas do wspólnej integracji z muzyką w tle.                                                                       

                                                 Z poważaniem
                               Przewodniczący Młodzieżowej
                                    Rady Gminy
 TURAWA
              
                           MICHAŁ BUDNIK

Data publikacji: 25-11-2015 11:03 Opublikował(a): Izabela Kołodziej
Data modyfikacji: 25-11-2015 11:05 Modyfikował(a): Izabela Kołodziej