X Otwartym Konkursie Piosenki

Młodzieżowa Rada Gminy Turawa oraz Gmina Turawa we współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Węgrach mają przyjemność zaprosić za Państwa pośrednictwem wszystkich chętnych  do udziału w jubileuszowym X Otwartym Konkursie Piosenki „Nas Łączy Muzyka”. Ideą konkursu jest nie tyle rywalizacja na scenie ile wspólna integracja okolicy z muzyką w tle. Impreza jest również okazją do zaprezentowania swojej pasji dla wszystkich, którzy kochają muzykę niezależnie od jej rodzaju i sposobu prezentacji.

         Konkurs odbędzie się tradycyjnie w sali budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrach k. Opola 19 grudnia 2015, początek o godzinie 17.00.

         Zapraszamy do występu w następujących kategoriach konkursowych: solista, zespół (duet, grupa) – szczegóły w regulaminie dostępnym (od 18 listopada) na stronie: www.turawa.pl, w zakładce Młodzieżowa Rada Gminy.

         Zapisy przyjmujemy do 12 grudnia 2015 drogą mailową, adres:  mrg.turawa@op.pl. Szczegóły pod numerem telefonu 783 197 416, a także na www.turawa.pl w zakładce Młodzieżowa Rada Gminy, temat „Nas Łączy Muzyka” 2015.

         Na uczestników czekają nagrody w poszczególnych kategoriach, swoją nagrodę przyznaje również zgromadzona publiczność. Tegoroczny konkurs będzie jego dziesiątą edycją. Z okazji jubileuszu podczas wieczoru wspólnie z Państwem chcemy świętować tą okrągłą rocznicę z okazji której planujemy małą niespodziankę. Każdy, kto odwiedzi konkurs może liczyć też na poczęstunek kawą i ciastem.

         Na wyjątkowy muzyczny wieczór zapraszamy całą okolicę! Świąteczna, atmosfera, sobotnie popołudnie i wieczór to dobry czas do wspólnej integracji z muzyką w tle.                                                                       

                                                 Z poważaniem
                               Przewodniczący Młodzieżowej
                                    Rady Gminy
 TURAWA
              
                           MICHAŁ BUDNIK

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki