PODZIĘKOWANIE za udział w konsultacjach społecznych

Drodzy Mieszkańcy gminy Dobrzeń Wielki,

Kolejny bardzo ważny krok w obronie naszej gminy został wykonany. Z dumą i niedowierzaniem odczytywałem wyniki konsultacji przeprowadzonych w naszych sołectwach. Budująca jest nie tylko frekwencja, ale przede wszystkim ilość głosów wyrażających sprzeciw wobec planów poszerzenia granic miasta. Bez wątpienia można stwierdzić, iż mieszkańcy gminy Dobrzeń Wielki mają swoje zdanie i mówią jednym głosem.

Wynik konsultacji społecznych jest dla mnie niezmiernie ważny. To właśnie Wasz głos, głos mieszkańców gminy Dobrzeń Wielki, powinien stanowić o tym, czy granice naszej małej ojczyzny ulegną zmianie. Wierzę mocno, iż będzie on równie ważny w oczach decydentów.

Pragnę podziękować wszystkim mieszkańcom gminy za tak liczny udział, za każdy oddany głos. Dowiedliśmy wspólnie, iż zależy nam na tym, by decyzje nie zapadały ponad naszymi głowami oraz by nie odbierano nam prawa do samostanowienia o naszym sprawach.

Szczególne wyrazy wdzięczności składam wszystkim wolontariuszom, a było Was ponad 100, za bezinteresowne zaangażowanie. To właśnie Wasze poświęcenie przyczyniło się do osiągnięcia przez gminę Dobrzeń Wielki tak dobrego, wyjątkowego wyniku.

Bardzo serdecznie dziękuję także zespołowi odpowiedzialnemu za przygotowanie oraz przeprowadzenie konsultacji z Panią Kornelią Lauer-Konecką jako przewodniczącą na czele.

                                                                                                                   Wasz Wójt

                                                                                                                 Henryk Wróbel

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki