Konkurs „Nestlé Porusza Polskę: Porusz swoją okolicę”

Zagłosuj na siłownię zewnętrzną w Chróścicach!!!

Firma Nestlé obchodząca w tym roku 150-lecie istnienia ogłosiła konkurs dla gmin w ramach Inicjatywy „Nestlé porusza Polskę”. Mogą w nim brać udział gminy z całej Polski. Wygraną w konkursie jest ufundowanie przez Nestlé 16 nowoczesnych siłowni terenowych. Siłownie zostaną wybudowane w tych lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów (po jednej siłowni w każdym województwie).

Gmina Dobrzeń Wielki zgłosiła jako lokalizację Stadion Sportowy Victorii Chróścice.

Głosowanie odbywa się w terminie od 05.04.2016 r. do 06.07.2016 r.

Po wejściu na Stronę www.nestleporusza.pl Głosujący oddaje głos na jedną z Lokalizacji poprzez kliknięcie przycisku „Głosuj” po wybraniu danej Lokalizacji. Następnie Głosujący zostanie poproszony o podanie adresu e-mail, na który wysłany zostanie link aktywacyjny, w który Głosujący winien kliknąć, aby jego głos został ważnie oddany. Po kliknięciu w w/w link Głosujący zostanie przekierowany na Stronę, gdzie będzie widnieć informacja o prawidłowo oddanym głosie. Codziennie można oddać jeden głos!

Szczegółowe informacje znajda Państwo na stronie www.nestleporusza.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału! Szczęściu trzeba pomóc…

plakat nestle.png

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki