• Dzisiaj jest:
    środa, 24 kwietnia 2024
  • Temperatura w Gminie Dobrzeń Wielki:
    8 °C

Narodowa Loteria Paragonowa

Naczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego w Opolu zaprasza do udziału w zainicjowanej przez Ministerstwo Finansów akcji pod nazwą „Popieram loterię”.

Celem akcji jest zaproszenie przedsiębiorców i instytucji do wsparcia idei przyświecających loterii. W inicjatywie może wziąć udział każdy podmiot, który zadeklaruje poparcie dla idei loterii poprzez wspieranie i budowanie uczciwej konkurencji.Dzięki Loterii uświadamiamy Polakom, że mają wpływ na kształtowanie uczciwego obrotu gospodarczego, a wydawanie paragonów przekłada się na stan budżetu naszego państwa.

Logotypy firmy i instytucji, które zadeklarowały swoje poparcie już wcześniej widnieją aktualnie na stronie https://loteriaparagonowa.gov.pl/ekstra/popieraja-nas.

 Poniżej przedstawiamy zasady akcji:

1. Do akcji może przyłączyć się każdy przedsiębiorca/instytucja po spełnieniu określonych wymagań.

2. Aby przyłączyć się do inicjatywy podmiot:

- pobiera ze strony internetowej https://loteriaparagonowa.gov.pl/pliki-do-pobrania banner, plakat lub ulotkę Narodowej Loterii Paragonowej. Pobrane materiały wykorzystuje w dowolny, wybrany sposób, tj.: rozwiesza plakat, rozkłada ulotki, nakleja naklejkę, umieszcza banner na swojej stronie www, może tez emitować – w miarę możliwości – spot TV promujący Loterię;

- robi zdjęcie z placówki lub zrzut strony internetowej potwierdzające wykorzystanie materiałów i wysyła na adres e-mail: popieram@loteriaparagonowa.gov.pl .

Ministerstwo Finansów weryfikuje wszystkie zgłoszenia i deklaracje, następnie odpowiada na e-mail i potwierdza udział lub prosi o dodatkowe informacje jeśli jest to wskazane.
Po weryfikacji, logotyp podmiotu zostaje zamieszczony na stronie internetowej Loterii.
Akcję „Popieram loterię” wspiera kampania promocyjna prowadzona na stronach internetowych Ministerstwa Finansów, izb i urzędów skarbowych, posty na FB Loterii, twitty na TT Loterii oraz posty na Instagramie Loterii.

plakat loteria.png

Data publikacji: 30-05-2016 14:28 Opublikował(a): Dominika Jonek
Data modyfikacji: 30-05-2016 14:29 Modyfikował(a): Dominika Jonek