XII edycja ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces

 

logo Sna S_jpg.jpegCentrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie serdecznie zaprasza osoby fizyczne i prawne, podmioty gospodarcze, związki, stowarzyszenia, organizacje branżowe rolników, organizacje pozarządowe, samorządy gminne i powiatowe (z miejscowości do 20 tys. mieszkańców) do udziału w XII edycji ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces na najlepsze działania przedsiębiorcze na obszarach wiejskich pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
 
Uroczyste wręczenie nagród finalistom tegorocznej XI edycji konkursu odbyło się w czerwcu br. w ogrodach Pałacu Prezydenckiego. Finaliści otrzymali listy gratulacyjne od Prezydenta, dyplomy i statuetki od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wszyscy laureaci i wyróżnieni XI edycji konkursu otrzymali też nagrody rzeczowe w postaci zestawów kina domowego. Ponadto laureaci XI edycji konkursu wezmą udział w nieodpłatnym wyjeździe studyjnym.
 
Szczegółowe zasady udziału w konkursie - regulamin wraz z kartą zgłoszenia uczestnictwa, a także dodatkowe informacje na temat konkursu zamieszczone są na stronie internetowej: http://www.cdr.gov.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=807
 
Zgłoszenia do XII edycji konkursu można nadsyłać do 15 października 2011 r.
 
Konkurs nie ma charakteru komercyjnego. Zgłaszający się do udziału nie ponoszą żadnych opłat. Realizowany jest w ramach zadań statutowych przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie we współpracy z instytucjami i organizacjami; przedstawicielami mediów - TVP Program 1 oraz redakcjami pism i portali internetowych zajmującymi się tematyką rozwoju obszarów wiejskich.
 
W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail.
Informacji udzielają 
Agnieszka Woszczek nr tel. 022/729 66 34-38 wew. 116  
Iwona Studniarek nr tel. 022/729 66 34-38 wew. 140  
 
 
PDFplakat.pdf (324,45KB)
DOCregulamin_XII edycja.doc (707,50KB)
DOCkarta zgłoszenia_XII edycja.doc (43,00KB)
 
Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki