• Dzisiaj jest:
    wtorek, 25 czerwca 2024
  • Temperatura w Gminie Dobrzeń Wielki:
    14 °C

XII edycja ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces

 

logo Sna S_jpg.jpegCentrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie serdecznie zaprasza osoby fizyczne i prawne, podmioty gospodarcze, związki, stowarzyszenia, organizacje branżowe rolników, organizacje pozarządowe, samorządy gminne i powiatowe (z miejscowości do 20 tys. mieszkańców) do udziału w XII edycji ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces na najlepsze działania przedsiębiorcze na obszarach wiejskich pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
 
Uroczyste wręczenie nagród finalistom tegorocznej XI edycji konkursu odbyło się w czerwcu br. w ogrodach Pałacu Prezydenckiego. Finaliści otrzymali listy gratulacyjne od Prezydenta, dyplomy i statuetki od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wszyscy laureaci i wyróżnieni XI edycji konkursu otrzymali też nagrody rzeczowe w postaci zestawów kina domowego. Ponadto laureaci XI edycji konkursu wezmą udział w nieodpłatnym wyjeździe studyjnym.
 
Szczegółowe zasady udziału w konkursie - regulamin wraz z kartą zgłoszenia uczestnictwa, a także dodatkowe informacje na temat konkursu zamieszczone są na stronie internetowej: http://www.cdr.gov.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=807
 
Zgłoszenia do XII edycji konkursu można nadsyłać do 15 października 2011 r.
 
Konkurs nie ma charakteru komercyjnego. Zgłaszający się do udziału nie ponoszą żadnych opłat. Realizowany jest w ramach zadań statutowych przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie we współpracy z instytucjami i organizacjami; przedstawicielami mediów - TVP Program 1 oraz redakcjami pism i portali internetowych zajmującymi się tematyką rozwoju obszarów wiejskich.
 
W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail.
Informacji udzielają 
Agnieszka Woszczek nr tel. 022/729 66 34-38 wew. 116  
Iwona Studniarek nr tel. 022/729 66 34-38 wew. 140  
 
 
 
Data publikacji: 09-09-2011 10:33 Opublikował(a): Izabela Kołodziej