Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu – zaprasza do składania zgłoszeń na II Kiermasz Bożonarodzeniowy

fb_II Kiermasz Bożonarodzeniowy.jpeg

W dniach od 14 listopada do 2 grudnia 2016 roku – Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu – zaprasza do składania ofert handlowych/zgłoszeń na II Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się dnia 17 grudnia 2016 roku (sobota), w godz. 13:00- 17:00.

Firmy chcące wziąć udział w naszym wydarzeniu prosimy o przesyłanie ofert z asortymentem (przede wszystkim interesuje nas rękodzieło ludowe, produkty spożywcze) na adres e-mail: . Oferta powinna zawierać 2-3 zdania o produkcie oraz zdjęcia. Zaznaczamy, że liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowych informacji udziela Dział Udostępniania i Edukacji Muzeum, pod numerem telefonu: 774743021, 774572349 (wewnętrzny: 114,115,214).

Skontaktujemy się z Państwem po otrzymaniu oferty.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki