• Dzisiaj jest:
    poniedziałek, 11 grudnia 2023
  • Temperatura w Gminie Dobrzeń Wielki:
    4 °C

Lokalny Animator Sportu

I N F O R M A C J A

            Informujemy, że Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej w Pucku, jako Operator Projektu Ministerstwa Sportu i Turystyki „Lokalny Animator Sportu” realizowanego w Gminie Dobrzeń Wielki od 1 kwietnia do 31 grudnia 2016 roku, na stronie www.lokalnyanimatorsportu.pl uruchomiła nowy portal internetowy, dzięki któremu będą Państwo mieli ułatwiony dostęp do oferty zajęć sportowych i rekreacyjnych, prowadzonych w Gminie Dobrzeń Wielki przez Animatorów Sportu.

Szczegóły znajdują się poniżej.

„Dostęp do serwisu możliwy jest zarówno z komputerów stacjonarnych jak i urządzeń mobilnych, a zastosowane rozwiązania mają na celu obniżenie czasu ładowania i zmniejszenie obciążenia łącza ilością przesyłanych danych. Od tego roku projekt „Lokalny Animator Sportu” może być realizowany, nie tylko na boiskach typu Orlik 2012, ale także w terenie, halach sportowych, pływalniach, lodowiskach oraz wszystkich innych obiektach sportowych udostępnionych przez Samorządy Terytorialne na potrzeby jego realizacji. Obejmuje on swoim zasięgiem różne grupy wiekowe, a udział we wszystkich zajęciach jest całkowicie bezpłatny. Liczymy, że oddane w Państwa ręce narzędzie ułatwi dostęp do zaplanowanych na dany miesiąc zajęć oraz dzięki poprawie komunikacji z Animatorami, pozwoli im lepiej rozpoznać potrzeby środowiska, co zaowocuje powstaniem wielu nowych form aktywności ruchowej osób, które dotąd nie korzystały z możliwości jakie daje realizowany w tym roku projekt.
Choć zakończy się on 31 grudnia, to mamy nadzieję, że oddana do Państwa użytku Platforma w kolejnych latach będzie stopniowo rozbudowywana, by jak najlepiej wspierać współpracę Animatorów z lokalnymi społecznościami na terenie całego naszego kraju”.

Puck 16.11.2016 Zespół FRKF

 

Data publikacji: 18-11-2016 12:41 Opublikował(a): Izabela Kołodziej