Oświadczenie Zarządu PROWOD Sp. z o.o.

Zarząd Prowod sp. z o.o. podtrzymuje swoje stanowisko, iż na dzień dzisiejszy brak jest pomiędzy Spółką, a Miastem Opole jakiegokolwiek stosunku prawnego, z którego wynikałby nie tyle obowiązek, co chociażby uprawnienie dla Spółki do dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenach, które z dniem 1 stycznia 2017 roku przejdą do Miasta Opola. Ze względu jednak na dobro mieszkańców miejscowości: Świerkle, Czarnowąsy, Borki, Krzanowice, Brzezie informujemy, iż z dniem 1 stycznia 2017 r. dostawa wody i odbiór ścieków  nie zostaną wstrzymane. Jak długo potrwa taki stan rzeczy, zależy tylko i wyłącznie od włodarzy Miasta Opola.

 

Wyrażamy nadzieję, iż biorąc pod uwagę skalę i wagę problemu, Miasto Opole rozpocznie z nami rozmowy i jak najszybciej poczynimy ustalenia zmierzające do uzyskania uprawnienia PROWOD sp. z o.o. do świadczenia usługi dostarczania wody i odprowadzania ścieków dla mieszkańców, którzy  z dniem 1 stycznia 2017 r. staną się obywatelami Miasta Opola. Cały czas czekamy także na podjęcie stosownej uchwały w zakresie ustalenia taryf. Do tego czasu będzie obowiązywała taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzenia ścieków z roku 2016.

http://prowod.pl/211/oswiadczenie-zarzadu.html

 

 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki