Komunikat 5 - XVII Kongres Gmin Wiejskich, 19-20 października 2017 r. - projekty stanowisk, transmisja oline

Szanowni Państwo,
Miło nam zakomunikować, że na XVII Kongresie Gmin Wiejskich spodziewamy się prawie 1000 uczestników. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w naszą wspólną sprawę. Starając się aby nasza debata miała jak najszerszy wydźwięk stworzyliśmy również okazję współuczestniczenia każdego zainteresowanego poprzez transmisję on-line z największej debaty pierwszego dnia i debaty plenarnej drugiego dnia Kongresu. Będzie ona dostępna na stronie Związku www.zgwrp.pl, stronie Kongresu www.kongresgmin.pl, na naszej stronieFB.

Transmisja z pierwszego dnia, z panelu Forum Wójtów i Burmistrzów: https://youtu.be/GKmB45exkq0
Transmisja z drugiego dnia, z obrad plenarnych https://youtu.be/es40d9l5NLE

Zachęcamy również Państwa do zapoznania się z pięcioma projektami stanowisk XVII Kongresu Gmin Wiejskich:

NIC o NAS BEZ NAS

Raz jeszcze dziękuję za niezmiennie ogromne zaufanie i poparcie dla działań Związku Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej.  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do włączenie się do naszej debaty poprzez śledzenie bezpośredniej transmisji z obrad Kongresu. Swoim zainteresowaniem zamanifestujmy poparcie i jedność w działaniu wszystkich samorządów gmin z obszarami wiejskimi w wypracowaniu rozwiązań minimalizujących marginalizację obszarów wiejskich. Proszę Was o niezawodne współuczestnictwo.

NIC o NAS BEZ NAS
Z wyrazami szacunku

Dyrektor Biura
Związku Gmin Wiejskich RP
/-/ Paweł Tomczak

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki