• Dzisiaj jest:
    sobota, 02 marca 2024
  • Temperatura w Gminie Dobrzeń Wielki:
    12 °C

Opolszczyzna Aktywna Społecznie

Szanowni Państwo, Organizacja Pozarządowe Województwa Opolskiego,

                w dniu 7 grudnia 2017 roku w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego przy współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Opolu, Klubem Jeździeckim „Lewada” oraz Opolskim Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowym organizuje Galę „Opolszczyzna Aktywna Społecznie”.

                Organizowana Gala to wyjątkowe i pierwsze takie na Opolszczyźnie wydarzenie, podczas którego w jednym miejscu, jednego wieczoru zostaną wręczone nagrody dla najlepszych Wolontariuszy nagrodzonych w Konkursie Barwy Wolontariatu 2017, najlepszych Społeczników wyłonionych w Konkursie Społecznik Roku 2016 oraz najlepszej Organizacji Pozarządowej uhonorowanej nagrodą Opolskiej Niezapominajki 2016 . Dzięki takiemu przedsięwzięciu mamy okazję pokazać postawy społeczne ludzi, którzy na co dzień są niewidoczni, a zasługują na wyróżnienia i pochwały za swoją charytatywną i społeczną pracę na rzecz innych osób i środowiska.

                Do udziału w Gali zostało zaproszonych ok. 550 osób. Zaproszeni goście to przedstawiciele lokalnych władz oraz reprezentanci biznesu naszego województwa. Organizowana Gala będzie wspaniałą okazją do integracji środowiska non-profit z przedstawicielami środowisk biznesowych.

                W imieniu Pana Andrzeja Buły, Marszałka Województwa Opolskiego, serdecznie zapraszam do udziały w Gali "Opolszczyzna Aktywna Społecznie"

plakat Gala 07.12.2017 r.jpeg

Data publikacji: 22-11-2017 13:25 Opublikował(a): Izabela Kołodziej