Kolejna edycja szczepień przeciwko wirusowi HPV rozpoczęta

Wszystkie szczegółowe informacje na temat trwającej, dziewiątej edycji szczepień przeciwko wirusowi HPV dziewcząt z klas VI i VII szkół podstawowych gminy Dobrzeń Wielki, dostępne na stronie internetowej bip Dobrzeń Wielki w zakładce Programy profilaktyczne.

W materiałach zamieszczono:

- Gminny Program profilaktyki raka szyjki macicy – szczepienia HPV na lata 2015-2020 (Program uzyskał pozytywną opinię Prezesa Agencji Oceny Technologii Medycznych; Opinia nr 207/2014 z dnia 25.08.2014r.)  
- informację o szczepionce
- terminarz szczepień 2018 – I dawka

Ze względu na małe zainteresowanie rodziców prelekcjami prowadzonymi przez lekarza specjalistę w latach poprzednich, w obecnym roku spotkanie nie będzie organizowane.
Jest natomiast możliwy kontakt telefoniczny z lekarzem ginekologiem Grzegorzem Głąbem, tel. 602 752 569. Każdy rodzic mający pytania w sprawie szczepień może indywidualnie skontaktować się z lekarzem.

                                                                                   Zastępca Wójta Gminy

                                                                                          Irena Weber

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki