Wypoczynek zimowy 2019

Warsztaty taneczne w GOK-u

W dniach 02 - 07 lutego b.r. korzystając z zimowej przerwy od zajęć szkolnych  Klub Tańca Towarzyskiego Dance Team  działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim zorganizował obóz taneczny. Każdego dnia muzykę było słychać od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych. 
W warsztatach wzięło udział 41 osób. W środę – 06.02.2019 o godz. 19:00 odbyły się pokazy dla mieszkańców gminy i nie tylko,  podczas których tancerze zaprezentowali swoje nowo nabyte umiejętności. Zajęcia prowadzili Krzysztof Musioł i Karolina Anioł.
1.jpeg
2.jpeg


W dniach 27.01 – 03.02.2019 obóz sportowy  GOK "Gwiazda" Dobrzeń Wielki zameldował się w Marsali na Sycylii w którym brało udział 10 dzieci.
3.jpeg
4.jpeg

Odbyły się także zajęcia dzieci pod opieką instruktorów w dniach 28.01-08.02.2019 w  GOK Dobrzeń Wielki w godz. 9-14.  W ramach zajęć między innymi codzienne gry i zabawy, nauka sztuki cyrkowej, próby tańca z pom pom, nauka gry na bębnach afrykańskich, spacery, wyprawa do OSP oraz 3 konkursy czytelnicze w Gminnej bibliotece. 
Zajęcia prowadzili instruktorzy Grażyna Chmielowicz, Joanna Długosz i Justyna Gawrońska. W pierwszym tygodniu ferii frekwencja na zajęciach 21-25 osób. W drugim tygodniu ferii frekwencja 2-15 osób.

 

 

Sprawozdanie przygotował: Dyrektor GOK Gerard Kasprzak

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki