• Dzisiaj jest:
    sobota, 24 lutego 2024
  • Temperatura w Gminie Dobrzeń Wielki:
    8 °C

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Stobrawy” realizując projekt pn. „Kierunek FIO” zaprasza na spotkania edukacyjno-informacyjne

Spotkania dotyczyć będą naboru wniosków dla młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz grup samopomocowych z terenu województwa opolskiego w ramach mikrodotacji do 5 tysięcy złotych współfinansowanych z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Samorządu Województwa Opolskiego.

Celem głównym projektu „Kierunek FIO” jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w życie publiczne poprzez zrealizowanie minimum 112 mikrodotacji oraz inicjatyw przez młode organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne i samopomocowe na terenie województwa opolskiego w okresie od 1.05.2018 do 31.12.2019 r., które pobudzą aktywność społeczną oraz potencjał ludzki i infrastrukturalny.


W ramach programu w bieżącym roku zostanie przyznanych minimum 56 mikrodotacji, do wysokości 5000 zł. Na co można pozyskać dotację? Na realizację projektu w dowolnej ze sfer pożytku publicznego lub w przypadku młodej NGO na samorozwój.

  Zapraszamy na spotkania

 „Kierunek FIO” , to właściwy kierunek!

http://dotacje.dolinastobrawy.pl/kierunek-fio-2019-ogloszenie-o-naborze-wnioskow-2/

FIO - zaproszenie na spotkanie inf2.jpeg

Data publikacji: 14-03-2019 13:51 Opublikował(a): Dominika Jonek