Ćwiczenia przeciwpowodziowe

Opolski Urząd Wojewódzki informuje, że od 8 do 11 kwietnia 2019 roku na terenie miasta Opola (Czarnowąsy, Borki) oraz miejscowości Dobrzeń Mały i Dobrzeń Wielki przeprowadzone zostanie wojewódzkie ćwiczenie przeciwpowodziowe, którego celem będzie ocena sprawności funkcjonowania urządzeń przeciwpowodziowych.

W ramach ćwiczenia 10 kwietnia realizowane będzie praktyczne zakładanie zamknięć szandorowych na odcinku obwałowania od m. Opole - Czarnowąsy do m. Dobrzeń Wielki. Zawiadamiamy, że w związku z tym 10 kwietnia 2019 r. dojdzie do tymczasowego (ok. 2 godzinnego) zamknięcia Drogi Wojewódzkiej 454 na wysokości mostu drogowego nad Małą Panwią w Czarnowąsach (objazdami będzie kierować Policja).
Możliwe jest również występowanie utrudnień na drogach lokalnych znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie stanowisk do montażu zamknięć szandorowych, w tym dojazdach do pól i posesji w szczególności w Dobrzeniu Małym i Dobrzeniu Wielkim wzdłuż rzeki Odry.

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki