Informacja dla mieszkańców - przyjmowanie wniosków „Czyste powietrze”

W celu ułatwienia mieszkańcom gminy korzystanie z programu „Czyste powietrze” Gmina Dobrzeń Wielki zawarła Porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu, na podstawie którego wnioski do programu można składać w Urzędzie Gminy Dobrzeń Wielki ul. Namysłowska 44, pok. 101  Sekretariat Urzędu Gminy.

Celem Programu jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

Zgodnie z podpisanym porozumieniem do zadań gminy będzie należała weryfikacja wniosków, a w razie potrzeby doradztwo przy ich sporządzaniu. Telefony kontaktowe: 774110325 oraz 774110327.

Termin składania wniosków w trybie ciągłym do 30.06.2027 r.

Szczegóły programu https://www.wfosigw.opole.pl/aktualnosci/nabor-wnioskow-w-ramach-programu-priorytetowego-czyste-powietrze

 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki