I Regionalny Konkurs Malarski „Śląsk na płótnie”

Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Filią Biblioteczną w Luboszycach  ogłaszają I Regionalny Konkurs Malarski pod hasłem: „Śląsk na płótnie”, zwany dalej „Konkursem”.
Tematem przewodnim konkursu malarskiego jest Śląsk, rozumiany, jako nasza mała  ojczyzna, nasz dom, miejsce w którym mieszkamy, kochamy i szanujemy.
 Celem Konkursu jest przedstawienie i promocja regionu śląskiego, jako malowniczego zakątka pełnego wspaniałych krajobrazów, architektury, sztuki, przyrody, popularyzowanie wiedzy o nim, jego historii i tradycji. Ponad to celem Konkursu jest także odkrywanie  młodych talentów uzdolnionych artystycznie oraz aktywizowanie dzieci i młodzieży do działań  w sferze kultury, z uwzględnieniem wzmacniania ich poczucia tożsamości regionalnej.

PDFRegulamin - Śląsk na płótnie NOWY.pdf (158,88KB)
ODTŚląsk na płótnie Karta zgłoszeniowa.odt (13,69KB)
 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki