USUWANIE FOLII ROLNICZYCH I INNYCH ODPADÓW POCHODZĄCYCH Z DZIAŁALNOŚCI ROLNICZEJ

OGŁOSZENIE

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

Beneficjentem programu są jednostki samorządu terytorialnego.

W celu wsparcia naszych rolników, Gmina Dobrzeń Wielki zamierza wystąpić z wnioskiem o dofinansowanie na odbiór i utylizację w/w odpadów, jednakże jednym z załączników do wniosku jest posiadanie inwentaryzacji folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.

W związku z powyższym w ramach inwentaryzacji, zapraszamy rolników do składania oświadczeń o ilości posiadanych odpadów zgodnie z  wykazem zawartym w druku oświadczenia.

Oświadczenia będą przyjmowane do dnia 6 grudnia 2019 r., do godz. 14. 00 w Urzędzie Gminy Dobrzeń Wielki,  w Sekretariacie pok. 101.

W przypadku uzyskania przez gminę dofinansowania, osoby które nie złożą oświadczeń o posiadanych odpadach w wyznaczonym  terminie, nie będą mogły skorzystać z dofinansowania, o którym mowa wyżej.

W załączeniu:

DOCXOświadczenie.docx (19,73KB)

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki