Kampania "Wybieram przedszkole - tu nauka i swawole"

Kampania „Wybieram przedszkole - tu nauka i swawole" jest finansowana ze środków Unii Europejskiej i realizowana przez doświadczonych pasjonatów edukacji wśród najmłodszych. W ramach projektu na terenie województwa opolskiego od kwietnia 2011 r. odbywają się sesje edukacyjne dla rodziców i dzieci w wieku 3-6 lat oraz intensywne działania informacyjne w zakresie promocji edukacji przedszkolnej na wsiach.

Częścią naszej kampanii jest kolportaż wśród rodziców i ich dzieci specjalnie opracowanych dydaktycznie ulotek edukacyjnych (3 rodzaje). Ulotki te pozwolą rodzicom na wzmocnienie zaangażowania w edukację swoich dzieci - a dzieci przy zabawie będą mogły nabyć wiedzę i nowe umiejętności.

Udział w projekcie jest bezpłatny dla uczestników czyli dzieci i ich rodziców a nasze działania są finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania POKL 9.1.1.
W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt: 880 80 85 55 oraz zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.nto.pl/przedszkolak.

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki