STANDARDY OBSŁUGI INWESTORA W SAMORZĄDZIE OPOLSKIM

Gmina Dobrzeń Wielki przystąpiła do projektu Standardy Obsługi Inwestora w Samorządzie Opolskim.

Jak przygotować dobrą ofertę inwestycyjną i tak obsłużyć inwestora, by zdecydował się zbudować swój zakład w naszej gminie?
Tego m.in. dowiedzą się pracownicy naszego urzędu gminy, którzy skorzystają ze szkoleń i doradztwa w ramach w/w projektu.

Projekt „Standardy obsługi inwestora w samorządzie opolskim” realizowany jest przez podlegające samorządowi województwa Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki (OCRG) na podstawie umowy o dofinansowanie zawartej pomiędzy Województwem Opolskim a Ministrem Spraw Wewnętrznych i AdministracjiCelem tego projektu jest podniesienie jakości obsługi inwestora w jednostkach samorządu terytorialnego (np. gminy, powiaty).

Uczestnicy projektu zostaną objęci kompleksowym programem szkoleniowo – doradczym właśnie w zakresie obsługi inwestora. W biorących w nim udział samorządach wdrożone lub zmodernizowane zostaną procedury współpracy z inwestorem i rozwiązania podnoszące atrakcyjność inwestycyjną samorządów. W szczególności zaktualizowane, przygotowane i upowszechnione zostaną informacje o ofercie inwestycyjnej danego samorządu.

Samorządy uczestniczące w projekcie, które wdrożą standardy obsługi inwestora w samorządzie, uprawnione są do uzyskania certyfikatu. Certyfikat zostanie wystawiony na zakończenie realizacji projektu przez Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki we współpracy z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Projekt realizowany będzie do 30 września 2021 r.

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki