Ogólnopolskie Targi Budowlane "Złota rączka - rodzina w domu"

OŚWIADCZENIE O PRZESUNIĘCIU TERMINU OGÓLNOPOLSKICH TARGÓW „ZŁOTA RĄCZKA – RODZINA W DOMU”

Z przykrością informujemy, że ze względu na obecną sytuację związaną z koronawirusem, zmuszeni jesteśmy przełożyć Ogólnopolskie Targi „ZŁOTA RĄCZKA – RODZINA W DOMU”, które odbyć się miały w najbliższy weekend w dniach 14 i 15 marca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Nowy termin: 17-18 października br.
W trosce o Państwa bezpieczeństwo i zdrowie podjęliśmy taką decyzję. Podyktowana jest m.in. rekomendacjami Głównego Inspektoratu Sanitarnego z dnia 8.03.2020 r. o odwołaniu imprez masowych, a tym samym wystrzegania się uczestnictwa w dużych wydarzeniach. Mamy nadzieję, że sytuacja ustabilizuje się już w niedługim czasie, niemniej jednak określiliśmy nowy termin realizacji I edycji organizowanego przez nas wydarzenia na 17 i 18 października br. Miejsce wydarzenia, jak i program, atrakcje, warsztaty oraz wszystkie pozostałe zaplanowane kwestie nie ulegają zmianie.
Liczymy na Państwa zrozumienie i zapraszamy na Ogólnopolskie Targi „ZŁOTA RĄCZKA – RODZINA W DOMU” w dniach 17-18 października 2020 r. w godzinach 10:00-17:00 do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu.

 

Maria Ciołeszyńska

Główny Organizator
Ogólnopolskie Targi
„ZŁOTA RĄCZKA – RODZINA W DOMU”

plakat Ogólnopolskie targi budowlane  Złota rączka - rodzina w domu.jpeg

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki