Słońce, woda i my

logo.jpeg

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

W dniu 25 lutego 2020 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego w Opolu Ochotnicza Straż Pożarna w Dobrzeniu Wielkim podpisała umowę o przyznaniu pomocy na realizację zadania pn. „ Słońce, woda i my”

Zadanie otrzymało dofinansowanie w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wartość dofinansowania:  200 000,00 zł

W ramach projektu zostanie wybudowana nad kąpieliskiem Balaton zjeżdżalnia wodna o długości ok. 37 m i wysokości ok. 4 m składająca się m.in. z ślizgu, wanny hamownej i spiralnych schodów prowadzących na podest startowy zjeżdżalni. Ponadto na terenie kąpieliska zostanie zmodernizowane boisko do siatkówki plażowej oraz zostaną nasadzone drzewa.

Zaprojektowana zjeżdżalnia wodna

Rys. 1 Zaprojektowana zjeżdżalnia wodna

Przykładowa realizacja zjeżdżalni

Zdj. 1 – Przykładowa realizacja zjeżdżalni
(https://portalplock.pl/pl/11_wiadomosci/4974_zjezdzalnia-anakonda-nieczynna-do-odwolania-.html)

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki