Zmiany w organizacji pracy Urzędu Gminy

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, w trosce o zdrowie naszych klientów i pracowników wprowadzamy ograniczenia kontaktów osobistych na terenie urzędu.

W celu załatwienia spraw prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy bądź za pośrednictwem platformy EPUAP. Złożenie pisma/wniosku możliwe jest również poprzez wrzucenie dokumentu do urny usytuowanej w przedsionku wejścia głównego do urzędu. Wykaz kontaktów dostępny jest na stronie internetowej Gminy w Biuletynie Informacji Publicznej.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość. Działania podejmujemy w trosce o Państwa i nasze zdrowie!

Na czas zamknięcia urzędu kasa pozostaje nieczynna. Prosimy o dokonywanie wpłat drogą elektroniczną.

W sprawach nagłych dotyczących Urzędu Stanu Cywilnego (np. urodzenia, zgony) prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty drogą telefoniczną lub mailową (tel. 77 411 03 20, usc@dobrzenwielki.pl)

Numery telefonów

http://bip.dobrzenwielki.pl/2676/8806/urzad-gminy-referaty-telefony.html

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki