Szanowni Przedsiębiorcy

W związku z atakiem wirusa wiele Waszych firm znajduje się w trudnej sytuacji, a prowadzenie przez Was dalszej działalności gospodarczej stoi pod znakiem zapytania.

Gmina Dobrzeń Wielki zamierza wprowadzić ulgi i ułatwienia dla firm prowadzących działalność w obszarach uwzględnionych w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 13.03.2020r.

Informujemy, że dla przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Gminy Dobrzeń Wielki, a znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej przewidujemy możliwość:

- odroczenia terminów płatności zobowiązań podatkowych lub rozłożenia ich na raty,
- umorzenia należności podatkowych za wybrane okresy 2020r. (miesiące, w których prowadzenie działalności było utrudnione w związku z epidemią).

Ulgi i umorzenia mogą być przyznane przedsiębiorcom tylko na ich pisemny wniosek, w zakresie podatku od nieruchomości, podatku od środków transportu i opłat z tytułu czynszu.

Każdy wniosek zostanie rozpatrzony indywidualnie.

Wnioski można składać papierowo lub elektronicznie (ug@dobrzenwielki.pl).

Tel. do kontaktu: 77 469 55 24.

                                                                     Wójt Gminy

                                                                     Piotr Szlapa

 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki