Ponownie uruchomienie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)

Informujemy, że od dnia 4 maja 2020r (poniedziałek) zostaje ponownie uruchomiony Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Chróścicach przy ul. Polnej. Dni i godziny otwarcia pozostają takie, jakie obowiązywały przed podjęciem decyzji o jego czasowym zamknięciu:

- dla mieszkańców Gminy Dobrzeń Wielki
Środa  -    9:00 - 16:30
Piątek -   7:00 - 14:30
Trzecia sobota miesiąca - 8:00 -  12:00

Przypominamy o konieczności posiadania ze sobą potwierdzenia dokonania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. W przypadku braku, odpady nie zostaną odebrane.

W dalszym ciągu wstrzymuje się do odwołania przyjmowanie odpadów wielkogabarytowych oraz odpadowej papy w związku z wstrzymaniem odbioru tych odpadów przez Zakład Komunalny Sp. z o.o.

W trakcie oddawania odpadów należy zachować środki ostrożności obowiązujące na terenach publicznych w całym kraju (maseczki, zachowanie odległości).

Ponadto w trosce o zdrowie klientów i pracowników, na terenie PSZOK jednocześnie będzie mógł przebywać 1 pojazd i maksymalnie 2 osoby oddające odpady.

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki