ZOSTAŃ KOORDYNATOREM ZBIÓREK NA RZECZ STOBRAWSKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO W KUP

Szpital w Kup korzysta z ogólnopolskiego systemu do koordynacji zbiórek publicznych https://www.wsparciedlaszpitala.pl/ przygotowanego bezpłatnie przez naukowców i programistów. Dzięki niemu Darczyńcy uzyskują łatwy wgląd do aktualnych potrzeb szpitali. Łącznikiem między darczyńcami, a szpitalem jest w systemie koordynator lokalny – osoba zaufana, która gromadzi produkty od darczyńców i przekazuje je szpitalowi.


Poszukujemy zatem osoby gotowej do podjęcia się roli koordynatora lokalnego zbiórek na rzecz Szpitala w Kup. Zainteresowaną osobę serdecznie prosimy o zgłoszenie się na stronie: https://www.wsparciedlaszpitala.pl/koordynator . Zespół WsparcieDlaSzpitala.pl wytłumaczy wtedy dokładnie, jak działa system.

Dodatkowe informacje można uzyskać po numerem tel. 509740728.

 


 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki