MOBILNY PUNK POBRAŃ

Na terenie Stobrawskiego Centrum Medycznego w Kup, przy ul. Karola Miarki 14, działa Mobilny Punkt Pobrań do testów kontrolnych na obecność koronawirusa (SARS-CoV-2) dla osób przebywających na kwarantannie. Punkt zlokalizowany przed głównym wejściem do szpitala oznakowany tabliczką informacyjną. Badaniu mogą poddać się osoby będące w 12 dniu kwarantanny pod warunkiem posiadania własnego samochodu, umożliwiającego przemieszczanie się bez kontaktu z innymi osobami niż osoby wspólnie zamieszkujące lub gospodarujące.
Na badanie należy zabrać dokument ze zdjęciem oraz nr PESEL.
Przed przyjazdem do Mobilnego Punktu Pobrań obowiązuje telefoniczna rejestracja:
tel. 501 103 991 lub 501 103 930  (od poniedziałku do piątku) - wymazy pobierane w godz. 11.30 -13.30
tel. 508 158 150 (soboty, niedziele i dni wolne od pracy) – wymazy pobierane w godz. 10.00-12.00

Dodatkowo w Mobilnym Punkcie Pobrań można wykonać badanie prywatnie na obecność wirusa SARS-CoV- 2. Do wykonanie takiego badania nie jest wymagane skierowanie.  Badanie można wykonać w godzinach działania punktu, po wcześniejszej rejestracji telefonicznej jak wyżej. Koszt badania 550 zł.

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki