Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty, Uczniowie i Rodzice

Po kolejnym roku  pracy nadszedł oczekiwany okres wakacji. Wszystkim uczniom gratuluję wyników w nauce, czego odzwierciedleniem jest świadectwo szkolne. Efektem  całorocznej nauki oprócz świadectwa  są również wasze  sukcesy zdobyte w konkursach, olimpiadach oraz osiągnięcia sportowe jak i artystyczne.

Udany i jednocześnie bezpieczny wypoczynek z wieloma ciekawymi przygodami i wydarzeniami, to wspaniały relaks - czego wam życzę.

Zakończenie roku szkolnego to również okazja, aby podziękować wszystkim dyrektorom placówek oświatowych, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi – za całoroczną pracę, za czas i zaangażowanie w przekazywaniu młodym ludziom  wiedzy oraz odkrywanie i wspomaganie w rozwijaniu  ich pasji.

Ogromne słowa podziękowania ślę również do rodziców, którzy wspierają działania szkół i przedszkoli poprzez służenie swoją radą oraz pomocą.

Życzę wszystkim wspaniałych, pełnych wrażeń, bezpiecznych wakacji, które są ostatnim ogniwem w kończącym się roku szkolnym 2019/2020.

                                                                           Piotr Szlapa

                                                                 Wójt Gminy Dobrzeń Wielki

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki