„MOJA WODA” – od 1 lipca 2020 r. ruszył nowy program ogłoszony przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

„MOJA WODA” – od 1 lipca 2020 r. ruszył nowy program  ogłoszony przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na przydomowe instalacje, zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe.

Program ma na celu łagodzenie skutków suszy w Polsce i będzie realizowany w latach 2020 – 2024. Ministerstwo Klimatu i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska przeznaczyło na ten cel 100 mln. zł.

Każdy właściciel domu jednorodzinnego będzie mógł otrzymać dotację do 5 tyś. zł.  na zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie własnej nieruchomości, w tym: na przewody odprowadzające wody opadowe, zbiornik retencyjny podziemny lub nadziemny, instalację rozsączającą oraz elementy do nawadniania lub innego wykorzystania zatrzymanej wody.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej pod adresem:                                                          

https://www.wfosigw.opole.pl/program-moja-woda

https://www.wfosigw.opole.pl/program-moja-woda/dokumenty-programu-moja-woda

 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki