Zbuntowani tacy sami

W dniach od 13 do 15 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury realizowano projekt „Zbuntowani tacy sami” w ramach programu EDUKO -Bardzo Młoda Kultura 2019-2021, którego operatorem jest Muzeum Śląska Opolskiego. Program finansowany jest ze środków Narodowego Centrum Kultury oraz budżetu Województwa Opolskiego. Podczas przedsięwzięcia odbyło się spotkanie poruszające tak ważną kwestię jak funkcjonowanie osób z niepełnosprawnością w obecnym świecie. Lekcję savoir vivre wobec osób z niepełnosprawnością poprowadziła prezes Fundacji Kulawa Warszawa Izabela Sopalska-Rybak. Kolejne dni to czas intensywnej pracy nad przygotowaniami do musicalu, którego premierę można było zobaczyć w środę o godzinie 19.00 w parku za Urzędem Gminy. W projekcie wzięła udział młodzież z terenu Gminy Dobrzeń Wielki, uczniowie Niepublicznej Szkoły w Kup im. Alicji po drugiej stronie lustra oraz Grupa pod niebem z Jabłonowa Pomorskiego. Był to czas nie tylko intensywnej pracy, ale również okazja do wzajemnego poznania, integracji, szacunku ale przede wszystkim wzajemnej akceptacji.

https://www.facebook.com/eduko.2016.2018/videos/311495503567269

Młodzież biorąca udział w projekcie "Zbuntowani tacy sami"Młodzież biorąca udział w projekcie "Zbuntowani tacy sami"Młodzież biorąca udział w projekcie "Zbuntowani tacy sami"

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki