Spotkajmy się przy ognisku

W dniu 31.07.2020 r. została podpisana umowa z Wykonawcą na realizacje zadania pod nazwą „Spotkajmy się przy ognisku”.  Jest to już trzecie zadanie, które w bieżącym roku zostanie wykonane na terenie kąpieliska „Balaton” w Dobrzeniu Wielkim. Do końca października w tym miejscu powstanie wiata spotkań i wiata na ognisko wraz ze stołami piknikowymi i tarasem oraz zostaną zainstalowane 2 lampy solarne.

Projekt ma na celu poszerzenie oferty spędzania wolnego czasu szczególnie w czasie letnim dla mieszkańców oraz naszych gości. Inicjatywa jest skierowana do różnych grup wiekowych a powstała infrastruktura będzie niekomercyjna i ogólnodostępna.

Wartość zadania wynosi 138 990,00 zł. (brutto) i w 100 % jest finansowane przez Unię Europejską  ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020.

O zakończeniu realizacji zadania bezzwłocznie poinformujemy naszych mieszkańców.

wiata spotkań i wiata na ognisko wraz ze stołami piknikowymi i tarasem

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki